Uwaga! Dodatkowy nabór!

Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 2 ogłasza dodatkowy nabór do Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych.

Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc w Technikum Ekonomicznym:)

Na dokumenty czekamy do 20 sierpnia 2018.  ZAPRASZAMY:)

Podręczniki na r.szk. 2018/2019

Spis podręczników i programów nauczania dostępny jest też w zakładce DLA UCZNIA i DLA RODZICÓW

Uwaga Maturzyści!

Po odbiór świadectw z egzaminu dojrzałości zapraszamy 4 lipca 2018 roku w godzinach 8.00 – 15.00

Świadectwa wydawane będą za okazaniem dowodu tożsamości w sekretariacie szkolnym.

Wnioski o egzamin poprawkowy należy złożyć najpóźniej do 10 lipca 2018 roku w sekretariacie szkolnym.

Do egzaminu poprawkowego może przystąpić absolwent, który nie zdał egzaminu wyłącznie z jednego przedmiotu obowiązkowego w części ustnej albo pisemnej, pod warunkiem że:

- przystąpił do wszystkich egzaminów z przedmiotów obowiązkowych w części ustnej i pisemnej oraz przystąpił do egzaminu z co najmniej jednego przedmiotu dodatkowego na poziomie rozszerzonym

Komunikat!

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 2 we Wronkach informuje, że loginy i hasła niezbędne do sprawdzenia swoich wyników egzaminu dojrzałości i egzaminów potwierdzających kwalifikację zawodowe, będą do odebrania w sekretariacie szkoły od dnia 27 czerwca br. w godzinach od 8.00 do 15.00.
Zalogowanie do serwisu uczniów i absolwentów oraz uzyskanie informacji o wynikach egzaminu maturalnego możliwe będzie od dnia 3 lipca br. (nie wcześniej).

Zalogowanie do serwisu uczniów i absolwentów oraz uzyskanie informacji o wynikach egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie możliwe będzie od dnia 31 sierpnia br. (nie wcześniej).

Logowania można dokonać pod adresem https://uczniowie.oke.poznan.pl

Zakończenie roku

Zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego połączone z pożegnaniem absolwentów Szkoły Branżowej I stopnia.

Fotoreportaż z zakończenia roku

Osiągnięcia i sukcesy uczniów ZS2

W firmie Spomasz

W Spomaszu

Uczniowie klas I i II technikum ekonomicznego wraz z opiekunem panią Anitą Hoffmann w ramach zajęć z doradztwa zawodowego mieli okazję poznać specyfikę pracy w firmie Spomasz.  Uczniowie zapoznali się z systemem pracy administracyjno-biurowej oraz procesami technologicznymi firmy. Zdjęcia - na Facebooku

Na plaży

Klasa I BB z wychowawcą p. Sylwią Pogorzelczyk oraz p. Joanną Kurek poczuła przedsmak wakacji na naszej nadwarciańskiej plaży.

Kilka zdjęć - Facebook