Studniówka Anno Domini 2015

studniowka30 stycznia w Hotelu Olympic odbyła się studniówka klasy IV Technikum Ekonomiczno – Budowlanego. Uczniowie wraz z wychowawczynią Sylwia Pogorzelczyk mieli przyjemność gościć dyrekcję, nauczycieli, przewodniczącego Rady Rodziców.

Zabawę tradycyjnie rozpoczęto staropolskim tańcem zwanym Polonezem lub Chodzonym, którego niczym Podkomorzy w Panu Tadeuszu poprowadził dyrektor szkoły Ryszard Firlet. Po wręczeniu koniczynek, które mają przynieść szczęście na maturze, dyrektor i przewodniczący Rady Rodziców życzyli udanej zabawy i powodzenia na egzaminie dojrzałości. Uczniowie przygotowali dla nauczycieli niespodziankę w postaci prezentacji, w której przedstawili ich sylwetki  „w krzywym zwierciadle”. Śmiechu i dobrej zabawy nie było końca.

Galeria studniówkowych fotografii

Film