Godło Polski

Aktualności

Zawód przyszłości

teo 1Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Jest to zawód szeroko profilowy a sektor odnawialnych źródeł energii należy do najbardziej dynamicznie rozwijających się w naszym kraju. Szkołą posiada nowoczesną bazę dydaktyczną do nauki przedmiotów zawodowych a praktyki specjalistyczne będą realizowane we współpracy

z Politechniką Poznańską oraz Centrum Doskonalenia Zawodowego w Poznaniu. W trakcie czteroletniego cyklu kształcenia uczniowie zdobywają następujące kwalifikacje: 

  • montaż urządzeń, systemów energetyki odnawialnej,
  • eksploatacja urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

Celem kształcenia w tym zawodzie jest także przygotowanie uczniów się do życia w warunkach współczesnego świata i aktywnego funkcjonowania na współczesnym rynku pracy. Świat poszukuje nowych sposobów pozyskiwania energii, do roku 2020 w Polsce minimum 15% energii będzie pochodziła ze źródeł odnawialnych.

Ryszard Firlet

 

teo 2
Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
E-Dziennik
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki