Godło Polski

Aktualności

Walentynki na sportowo

walentynki 2015 4Każdego roku w Zespole Szkół Nr 2 we Wronkach Święto Zakochanych obchodzimy na sportowo. Tym razem nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali "Walentynkowy Turniej Piłki Koszykowej Par". Do zawodów zgłosiło się siedem par, które darzą siebie oraz koszykówkę dużą sympatią.

Turniej odbył się systemem "każdy z każdym", 2 x 2 min. W wyniku sportowych zmagań pierwsze miejsce zajęła para: Milena Jeziorna i Adam Bober, drugie miejsce zajęli: Agnieszka Nowak i Mirek Witasiak, a trzecie Sandra Leśniewska i Sebastian Krzyżaniak. Gratulujemy!!!

Sławomir Barszczewski

walentynki 2015 1 walentynki 2015 2 walentynki 2015 3 walentynki 2015 5
walentynki 2015 6 walentynki 2015 7 walentynki 2015 8 walentynki 2015 9

 

 

 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki