Godło Polski

Aktualności

Targi Edukacji i Pracy

targi pracy 43 marca odbyły się X Targi Edukacji i Pracy w Szamotułach. Zespół w składzie: Marta Zawadzka, Klaudia Kudlińska, Olga Obara oraz Sebastian Bartkowiak pod opieką dyrektora Ryszarda Firleta oraz nauczycieli Joanny Kurek i Sławomira Barszczewskiego reprezentował Zespół Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach. Wydarzenie pod patronatem Starosty Powiatu Szamotulskiego zorganizowane przez Powiatowy 

Urząd Pracy w Szamotułach już po raz dziesiąty promowało jednostki edukacyjne oraz pracodawców, mogących mieć wpływ na poziom obecnego i przyszłego bezrobocia w regionie. W naszej placówce można zdobyć wiele zawodów z Zasadniczej Szkole Zawodowej, gdzie praktyczna naukę zawodu uczniowie podejmują w zakładach pracy we Wronkach i okolicach. Do partnerów naszej szkoły należą Amica Wronki SA, Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o., Spomasz Wronki, Firma Gelg, Hotel - Olympic oraz wiele zakładów rzemieślniczych i sklepów, gdzie uczniowie naszej szkoły zawodowej mają szansę nauki zawodu u najlepszych mistrzów zawodu. Zespół Szkół Nr 2 to również technikum, gdzie uczniowie uczą się w profilach: ekonomicznym, handlowym, budowlanym i odnawialnych źródeł energii oraz Szkoła Policealna, gdzie można zdobyć zawód technika rachunkowości. Praktyczną naukę zawodu zapewnia szkoła, która współpracuje z najlepszymi pracodawcami.

Joanna Kurek

targi pracy 1 targi pracy 2 targi pracy 3 targi pracy 4 

 

 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
E-Dziennik
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki