Godło Polski

Aktualności

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny "Alchemik"

konkurs Alchemik 312 marca b.r. uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”. Celem Konkursu jest aktywizacja miłośników chemii poprzez dalsze rozwijanie ich umiejętności oraz uświadomienie uczniom roli nauk ścisłych w życiu człowieka.

Uczestnicy przez godzinę rozwiązywali 30 pytań testowych, zarówno z poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego oraz jedno pytanie opisowe, problemowe. Na wyniki Konkursu czekamy do 31 maja b.r. Trzymamy kciuki!

Emilia Górniak - opiekun konkursu

konkurs Alchemik 1 konkurs Alchemik 2

 

 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
E-Dziennik
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki