Godło Polski

Aktualności

Zakończenie Roku Szkolnego 2014/15

uczniowie wyroznieni26 czerwca uczniowie ZS Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach zakończyli zajęcia dydaktyczne roku szkolnego 2014/2015. Uroczystość miała szczególny charakter, ponieważ połączona była z niezwykle ważnym dla szkoły wydarzeniem - otwarciem bieżni lekkoatletycznej i skoczni w dal.

 

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali dyrektor szkoły Ryszard Firlet oraz goście specjalni- przedstawiciele podmiotów współfinansujących realizację projektu: Krzysztof Paszyk - Przewodniczący Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, Józef Kwaśniewicz - Starosta Powiatu Szamotulskiego oraz Zbigniew Rębacz - Prezes Zarządu Spomasz Wronki Grupa SFPI Spółka z o.o. Dyrektor Ryszard Firlet podziękował Gościom za okazaną pomoc, życzliwość i skuteczne wsparcie realizacji projektu budowy bieżni i skoczni.
Aby tradycji stało się zadość ks. Jurand Żelisławski poświęcił obiekt. Mamy nadzieję, że wszyscy będą z niego korzystać bezpiecznie i z radością. 

Zakończenie zajęć dydaktycznych to także czas wręczania nagród, składania gratulacji, życzeń i podziękowań. Dyrektor Ryszard Firlet i wicedyrektor Ewa Michalak wręczyli świadectwa i nagrody książkowe uczniom, którzy uzyskali promocję do następnej klasy z wyróżnieniem. Nagrody otrzymali także uczniowie, którzy uzyskali bardzo dobre i dobre wyniki w nauce, reprezentowali szkołę w konkursach wiedzy i artystycznych oraz w zawodach sportowych.

Niezwykle uroczystym momentem było wręczenie nagród i świadectw ukończenia szkoły absolwentom Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Stypendium Starosty Powiatu Szamotulskiego za uzyskanie tytułu najlepszego absolwenta szkoły otrzymała Marta Rzysko. Wręczył je Starosta Józef Kwaśniewicz, który życzył jednocześnie wszystkim absolwentom powodzenia w dorosłym samodzielnym życiu. Sukcesów w realizacji życiowych planów oraz wspaniałych wakacji życzyli uczniom i absolwentom Pan Przewodniczący Krzysztof Paszyk i Pan Prezes Zbigniew Rębacz.
W czasie uroczystości nastąpił także wzruszający moment pożegnania pani wicedyrektor Ewy Michalak, która z dniem 31 sierpnia 2015r. odchodzi na emeryturę.  W imieniu własnym i uczniów za 35 lat pracy podziękował dyrektor Ryszard Firlet. Piękny bukiet kwiatów, adres ze słowami podziękowania za 15 lat rzetelnej pracy na stanowisku wicedyrektora szkoły oraz życzenia dalszej aktywności życiowej przekazał pani Michalak Starosta Józef Kwaśniewicz. Starosta odczytał także tekst dokumentu, informującego o powierzeniu panu Ryszardowi Firletowi z dniem 1 września 2015 r. stanowiska dyrektora ZS Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach. Informacja ta wzbudziła radość całej społeczności szkolnej.

Joanna Kubiak

bieżnia bieżnia1 bieżnia2 bieżnia3
bieżnia4 III ZA Agnieszka Sobkowiak III ZB Agnieszka Rek Duszyńska III ZC Ewa Michalak
Marta Rzysko pożegnanie Ewy Michalak    

 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki