Godło Polski

Aktualności

Lekcja angielskiego dla przedszkolaków

Przedszkolaki w szkole 530 kwietnia 2015 r. naszą szkołę odwiedziła grupa 4-latków z Przedszkola nr 2 we Wronkach.  Przedszkolaki wraz z wychowawczynią, panią Beatą Kotus, przybyły do szkoły na lekcję języka angielskiego zorganizowaną przez Agnieszkę Rek-Duszyńską oraz dziewczyny z klasy II TA

(Anna Kaszkowiak, Sandra Leśniewska, Monika Kawka, Magdalena Dłużewska). Podczas tej gościnnej lekcji przedszkolaki miały okazję powtórzyć kolory po angielsku, nauczyć się nazw owoców, zaśpiewać piosenki, zagrać w różnego rodzaju gry i zgadywanki, a nawet wirtualnie kolorować - a wszystko to z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, która okazała się być dla dzieci miłą i zaskakującą niespodzianką. Dzieci chętnie brały udział w zajęciach i wszyscy świetnie się bawili. Starsze koleżanki obdarowały przedszkolaki kolorowymi balonami, które były również wykorzystywane w zabawach podczas zajęć.

Agnieszka Rek-Duszyńska

Przedszkolaki w szkole 3 Przedszkolaki w szkole 2 Przedszkolaki w szkole 4 Przedszkolaki w szkole 7
       
Polityka Prywatności
E-Dziennik
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki