Godło Polski

Aktualności

Gra miejska

gra miejska 2W 70 rocznicę zakończenia II wojny światowej, 8 maja Towarzystwo Miłośników Ziemi Wronieckiej i Wroniecki Ośrodek Kultury zorganizowały pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wronki pana Mirosława Wieczora Terenową Grę Edukacyjną „Historia, która uczy – II wojna światowa”.

W konkursie wzięły udział wszystkie szkoły z miasta i gminy Wronki. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych zwyciężyła drużyna „Konarski” z w składzie: Paulina Rembacz, Anna Dura, Klaudia Saguła. Dziewczyny pokonały dwie grupy z Zespołu Szkół Nr 1 zdobywając 30,5 punktów. Opiekunem drużyny była Pani Agnieszka Sobkowiak.

gra miejska gra miejska 1

 

 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
E-Dziennik
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki