Godło Polski

Aktualności

Z rewizytą u przedszkolaków:)

Przedszkolaki rewizyta 126 maja dziewczęta z klas III ZA i III ZB wraz z opiekunem panią Sylwią Popielską udały się z rewizytą do zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 2 we Wronkach. Po raz pierwszy przedszkolaki odwiedziły naszą szkołę w listopadzie ub.r.,

 

kiedy to grupa „Muchomorków” wraz z wychowawczynią panią Małgorzatą Sidor przyszła na zajęcia sportowe. Teraz przedszkolaki zaprosiły nasze uczennice. Zabawy nie było końca. Dziewczyny przygotowały szereg zajęć ruchowych przeplatanych głośnym czytaniem bajek. Mali sportowcy dzielnie walczyli na ringu, a dziewczyny świetnie spisały się w roli animatorek.  Współpraca naszej szkoły z miejscowymi przedszkolami już na trwałe wpisała się do kalendarza.
W tym roku szkolnym gościliśmy przedszkolaków na zajęciach ruchowych i języka angielskiego oraz koło biblioteczne kilkakrotnie odwiedzało grupy przedszkolne w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.

Joanna Kubiak 

Przedszkolaki rewizyta 9 Przedszkolaki rewizyta 10 Przedszkolaki rewizyta 11 Przedszkolaki rewizyta 13
Przedszkolaki rewizyta 16 Przedszkolaki rewizyta 14 Przedszkolaki rewizyta 15  
Polityka Prywatności
E-Dziennik
E-Dziennik
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki