Z rewizytą u przedszkolaków:)

Przedszkolaki rewizyta 126 maja dziewczęta z klas III ZA i III ZB wraz z opiekunem panią Sylwią Popielską udały się z rewizytą do zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 2 we Wronkach. Po raz pierwszy przedszkolaki odwiedziły naszą szkołę w listopadzie ub.r.,

kiedy to grupa „Muchomorków” wraz z wychowawczynią panią Małgorzatą Sidor przyszła na zajęcia sportowe. Teraz przedszkolaki zaprosiły nasze uczennice. Zabawy nie było końca. Dziewczyny przygotowały szereg zajęć ruchowych przeplatanych głośnym czytaniem bajek. Mali sportowcy dzielnie walczyli na ringu, a dziewczyny świetnie spisały się w roli animatorek.  Współpraca naszej szkoły z miejscowymi przedszkolami już na trwałe wpisała się do kalendarza.
W tym roku szkolnym gościliśmy przedszkolaków na zajęciach ruchowych i języka angielskiego oraz koło biblioteczne kilkakrotnie odwiedzało grupy przedszkolne w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.

Joanna Kubiak

Przedszkolaki rewizyta 9 Przedszkolaki rewizyta 10 Przedszkolaki rewizyta 11 Przedszkolaki rewizyta 13
Przedszkolaki rewizyta 16 Przedszkolaki rewizyta 14 Przedszkolaki rewizyta 15