Godło Polski

Aktualności

Czytamy w bibliotekach...

Polska czyta 5W dniach 30 maja do 6 czerwca przypada XIV Ogólnopolski Tydzień Czytania pod hasłem „Cała Polska czyta w bibliotekach”. Nasza szkoła również włączyła się do niniejszej akcji. 3 czerwca gościliśmy w Szkole Podstawowej nr 1 we Wronkach na zaproszenie tamtejszej biblioteki szkolnej. 

Uczennice z koła bibliotecznego: Magdalena Dłużewska, Ania Kaszkowiak, Monika Kawka i Sandra Leśniewska przygotowały na tę okazję interpretację wierszy Juliana Tuwima oraz Jana Brzechwy sprawiając w tym samym wiele radości najmłodszym.

 

Polska czyta 1 Polska czyta 2 Polska czyta 3 Polska czyta 4 

 

 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki