Godło Polski

Aktualności

Rozpoczynamy r.szk. 2015/2016

Inauguracja roku szk 2015 16 11 września o godzinie 10.00 cała społeczność Zespołu Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego zebrała się w sali gimnastycznej, aby uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny. Prowadzący apel, Marta Zawadzka i Bartek Izydorczyk,

 

serdecznie przywitali Kazimierza Michalaka – Członka Zarządu Powiatu Szamotulskiego. W szczególny sposób powitali uczniów klas pierwszych, którzy rozpoczynają naukę w naszej szkole. Życzyli nauczycielom i dyrekcji cierpliwości w przekazywaniu wiedzy. Po oficjalnym powitaniu, głos zabrał dyrektor szkoły, pan Ryszard Firlet, który nawiązał do tragicznych wydarzeń sprzed 76 laty, kiedy to hitlerowskie Niemcy rozpoczęły okrutną, trwającą sześć lat II Wojnę Światową. Dyrektor w swoim przemówieniu przedstawił plany do zrealizowania w roku szkolnym 2015/2016, życzył również wszystkim sukcesów w zdobywaniu wiedzy. Następnie pan Kazimierz Michalak- Członek Zarządu Powiatu Szamotulskiego wręczył uczniom akty przyznania Stypendium Starosty Powiatu Szamotulskiego za bardzo dobre wyniki w nauce oraz Nagrody Starosty Powiatu Szamotulskiego za wybitne osiągnięcia sportowe. Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie:

 • Paulina Szymańska
 • Agnieszka Czepczyńska
 • Patrycja Grzelak (uczennica otrzymała stypendium i nagrodę)
 • Anna Kaszkowiak
 • Marika Przybysz
 • Katarzyna Zimińska
 • Milena Jeziorna
 • Sandra Zastróżna
 • Marta Zawadzka
 • Bartłomiej Białek
 • Grzegorz Roszak
 • Angelika Jezierska
 • Kamil Palacz
 • Anna Piotrowska.

Dyrektor szkoły przedstawił również społeczności szkolnej nowego wicedyrektora, którym od 1 września 2015 roku został Sławomir Barszczewski. Zastąpił on panią Ewę Michalak, która odeszła na zasłużoną emeryturę. Dyrektor Ryszard Firlet życzył nowemu zastępcy sukcesów w pracy zawodowej. Pan Sławomir Barszczewski ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Gorzowie, jest nauczycielem dyplomowanym, pracuje w Zespole Szkół nr 2 od 2002 roku.
Po zakończeniu oficjalnej części inauguracji nowego roku szkolnego, wicedyrektor szkoły, pan Sławomir Barszczewski, przedstawił klasom wychowawców oraz omówił sprawy związane z organizacją roku szkolnego.
Po wystąpieniu pana dyrektora, klasy udały się wraz z wychowawcami na spotkania w salach lekcyjnych.

Inauguracja roku szk 2015 16 2 Inauguracja roku szk 2015 16 3 Inauguracja roku szk 2015 16 4 Inauguracja roku szk 2015 16 5
Inauguracja roku szk 2015 16 6 Inauguracja roku szk 2015 16 7    

 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki