Wrócili zintegrowani!

IV TA11 września uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach wzięli udział w spotkaniu integracyjnym, które odbyło się w domku myśliwskim w Pakawiu.

Integracja rozpoczęła się wspólnym pieczeniem kiełbasek przy ognisku. W programie znalazły się gry integracyjne i rozmowy. Pierwsze lody zostały przełamane. Życzymy uczniom powodzenia w nowej szkole.

Wychowawcy klas: Agnieszka Rek – Duszyńska klasa I ZA, Agnieszka Naumowicz klasa I ZB i Sylwia Pogorzelczyk klasa I TA

Spotkanie klasy IV TA:)

W ostatnim dniu roku szkolnego 2014/2015 klasa IV TA odebrała nagrodę za pierwsze miejsce w szkolnej rywalizacji sportowej. Nagrodą był bon wartościowy do realizacji w wybranej restauracji. Spotkanie odbyło się 16 września w kawiarni Pod Aniołami, gdzie czas "smacznie" upłynął na wspominkach klasowych i snuciu planów studniówkowych.

Wychowawca klasy IV TA - Joanna Kubiak

klasy I integracje 1 klasy I integracje 2 klasy I integracje 3