Godło Polski

Aktualności

Święto Patrona w Zespole Szkół Nr 2

Święto Patrona 2015Ostatni dzień września to tradycyjnie w naszej szkole Święto Patrona Stanisława Konarskiego. Uroczystą akademie przygotowała uczniowie najstarszych klas, której scenariusz nawiązywał do historii szkoły i przybliżał postać Patrona. 

W poczet społeczności uczniowskiej przyjęci zostali i ślubowanie na sztandar złożyli reprezentanci klas pierwszych. Dziewczyny z SU nie zapomniały w tym szczególnym dniu o chłopcach i ich święcie.  Po wyprowadzeniu sztandaru zaśpiewały gromkie 100 lat i poczęstowały słodkościami.

Święto Patrona 2015 Święto Patrona 2015 Święto Patrona 2015 Święto Patrona 2015
Święto Patrona 2015 Święto Patrona 2015 Święto Patrona 2015 Święto Patrona 2015

 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki