Dzień Edukacji Narodowej A.D. 2015

Nagrody 2015 1Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracujących w szkole. Z tej okazji, jak co roku dyrektor nagradza tych pracowników, którzy w poprzednim roku szkolnym przyczynili się do poprawienia jakości pracy szkoły. W tym roku w Zespole Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego dyrektor Ryszard Firlet

przyznał nagrody następującym nauczycielom: Bożenie Figlarz, Agnieszce Naumowicz, Annie Lubik, Sylwii Pogorzelczyk, Joannie Kurek, Emilii Górniak, Joannie Kubiak i Sławomirowi Barszczewskiemu oraz pracownikom niepedagogicznym: Ewie Firlet, Justynie Lewickiej, Agacie Olek, Teresie Hecke, Marii Cichej, Irenie Królskiej, Dorocie Cypel i Tadeuszowi Wojciechowskiemu.
Dodatkowo nagrodę Starosty Szamotulskiego otrzymali pedagog szkolna Hanna Siuda i dyrektor Ryszard Firlet.  Nagrodzonym nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym serdecznie gratulujemy.

Nagrody 2015 2