Godło Polski

Aktualności

Wolontariat daje zadowolenie!

Fotorelacja - Samsung PółmaratonJuż piąty raz młodzież naszej szkoły zaangażowała się w wolontariat przy obsłudze Samsung Półmaratonu. Młodzież została podzielona na grupy do budowy i obsługi trasy oraz cateringu. Uczniowie pod okiem nauczycieli pracowali przez dwa dni

i jak widać na zdjęciach praca w wolontariacie sprawiała im dużą przyjemność. Całe sobotnie popołudnie 17 października pod czujnym okiem nauczycieli Sławomira Barszczewskiego i Krzysztofa Gromadzińskiego młodzież budowała trasę. W niedzielę 18 października duża grupa młodzieży obsługiwała trasę półmaratonu. Tu opiekunami były Sylwia Popielska, Marlena Piekarek i Joanna Kurek. Grupa cateringowa pracowała pod opieką Agnieszki Sobkowiak i Agnieszki Rek - Duszyńskiej.

Fotorelacja - Samsung Półmaraton Fotorelacja - Samsung Półmaraton Fotorelacja - Samsung Półmaraton Fotorelacja - Samsung Półmaraton
Fotorelacja - Samsung Półmaraton Fotorelacja - Samsung Półmaraton Fotorelacja - Samsung Półmaraton Fotorelacja - Samsung Półmaraton
Fotorelacja - Samsung Półmaraton Fotorelacja - Samsung Półmaraton Fotorelacja - Samsung Półmaraton Fotorelacja - Samsung Półmaraton

 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki