Godło Polski

Aktualności

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

Mikołaj - srebrny medalista20 i 21 października rozegrane zostały Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. W zawodach wzięło udział 10 dziewcząt i 23 chłopców. Zawodnicy grali systemem pucharowym i po zaciętej walce wśród dziewcząt zwyciężyła: Justyna Białuska, dalej kolejne miejsca zajęły Klaudia Kudlińska i Karolina Smolarek

- wszystkie dziewczyny z klasy IV TA. Rywalizację wśród chłopców zwyciężył: Kamil Przybysz z II ZC przed Mikołajem Przybyszem z II ZA i Jakubem Brożysem z II TA. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na Powiatowych Mistrzostwach.

Nasze złotko walka o złoty medal losowanie tenis stołowy dziewczęta
tenis stołowy dziewczęta tenis stołowy dziewczęta    
Polityka Prywatności
E-Dziennik
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki