Godło Polski

Aktualności

Wybory do Młodzieżowej Rady Gminy

młodziezowa rada MiG28 października 2015 r. w Zespole Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach przeprowadzone zostały demokratyczne wybory do Młodzieżowej Rady Gminy. Spośród kandydatów największą liczbę głosów uzyskali: Karina Łowińska kl. I TA, Dominik Andrzejewski kl. I TA oraz Daria Kaszkowiak kl. I TA.

Podczas dwuletniej kadencji będą oni w znaczący sposób oddziaływali na władze samorządowe uwrażliwiając je na potrzeby młodych z naszego regionu. Nikt bowiem tak dobrze jak oni nie zna swoich rówieśników. Serdecznie gratulujemy i życzymy spektakularnych sukcesów.

Polityka Prywatności
E-Dziennik
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki