Godło Polski

Aktualności

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego w Tenisie Stołowym

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym4 listopada w Pniewach odbyły się Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. W turnieju udział wzięły: ZS Nr 3 Szamotuły, ZS Nr 1 Szamotuły, ZS Pniewy, ZS Nr 2 Wronki. Drużyna aby zwyciężyć musiała wygrać 4 mecze,

a każdy zawodnik grał do 3 wygranych setów. Walka była niezwykle zacięta wśród dziewcząt i chłopców. Nasi chłopcy przegrali jeden mecz ze zwycięzcą turnieju 3:4 i zajęli ostatecznie II miejsce awansując na Mistrzostwa Rejonu w Międzychodzie. Pozostałe drużyny nie miały żadnych szans. Dziewczęta zajęły III miejsce po zaciętej walce Karoliny Smolarek. Drużynom i ich trenerce Marlenie Piekarek serdecznie gratulujemy, a chłopakom życzymy powodzenia.

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym