Godło Polski

Aktualności

Obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości

Obchody Dnia NiepodległościWe wtorek 10 listopada  uczniowie, nauczyciele oraz dyrekcja   ZS Nr 2 im. S. Konarskiego uczestniczyli  w uroczystości  z okazji Dnia Niepodległości. Apel  przygotowali uczniowie pierwszej i drugiej klasy technikum ekonomicznego oraz odnawialnych źródeł energii 

pod opieką  wychowawczyń Sylwii Pogorzelczyk i Agnieszki Sobkowiak. Młodzież dostarczyła widzom wielu wzruszeń recytując utwory patriotyczne oraz śpiewając  „Rotę”. Na program  złożyły się   także prezentacje ukazujące drogę  do wolności i fragmenty kronik filmowych z początku  II Rzeczypospolitej.  W ten sposób przywrócono pamięć o polskich patriotach, którzy wywalczyli dla nas  wolną Polskę.

Agnieszka Sobkowiak

Obchody Dnia Niepodległości Obchody Dnia Niepodległości Obchody Dnia Niepodległości Obchody Dnia Niepodległości

 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki