Godło Polski

Aktualności

Walka z AIDS

Plakaty AIDS 6W poniedziałek 3 grudnia 2015 r. w Zespole Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach obchodziliśmy Światowy Dzień walki z AIDS połączony z kampanią „Coś Was łączy? Zrób test na HIV”. Na korytarzach szkoły Samorząd Uczniowski przygotował wystawę plakatów

wykonanych przez młodzież w ramach konkursu „HIV/AIDS – w życiu jak w tańcu każdy krok ma znaczenie” wykonanych przez młodzież w ramach konkursu „HIV/AIDS – w życiu jak w tańcu każdy krok ma znaczenie” oraz gazetki informacyjne. Ponadto, grupa uczniów wraz z nauczycielami Dominiką Rudy oraz Hanną Siudą, przeprowadzili kampanię profilaktyczną dla klas pierwszych, podczas której uczniowie poznali podstawowe pojęcia, drogi zakażenia wirusem HIV, przebieg zakażenia a także fakty i mity na ten temat oraz obejrzeli filmy „Miało być”, „Żyć z HIV”.

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego:

  • I miejsce – Jakub Woźny, klasa IV TA
  • II miejsce – Krzysztof Dłużewski, Krzysztof Romański, klasa I ZB
  • III miejsce – Kamil Orzeł, Łukasz Paciorkowski, klasa II ZC
  • Wyróżnienia: Paulina Rembacz – IV TB
Plakaty AIDS 1 Plakaty AIDS 2 Plakaty AIDS 3 Plakaty AIDS 4
Plakaty AIDS 5      
Polityka Prywatności
E-Dziennik
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki