Godło Polski

Aktualności

Od Juniora do Seniora czyli jak mądrze wydawać pieniądze?

Bank 4Uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach uczestniczyli w ostatnich tygodniach w projekcie profilaktyki zadłużenia  „Od Juniora do Seniora” realizowanego na terenie Miasta i Gminy Wronki przez Stowarzyszenie Program Wsparcia Zadłużonych. W trakcie zajęć uczniowie zapoznali się się z takimi zagadnieniami, jak:

pieniądz kiedyś i dziś, czy reklamy oszukują, jak chronić się przed namową i naciskiem oraz jak działa bank. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się część warsztatowa związana z oszczędzaniem w domu czyli jak planować budżet rodzinny. Na zakończenie programu każda z klas udała się do Banku Spółdzielczego i uczestniczyła w spotkaniu z panią prezes Elżbietą Czosnowską, która zaprezentowała współczesny wizerunek Banku Spółdzielczgo, przedstawiła pełny pakiet nowoczesnych produktów i narzędzi zarządzania finansami oraz omówiła różne możliwości oszczędzania i inwestowania.
Udział naszej młodzieży w tym przedsięwzięciu miał na celu promowanie ideę mądrego gospodarowania pieniędzmi, co z pewnością zaowocuje w dorosłym życiu rozważnymi i trafnymi decyzjami finansowymi.

Hanna Siuda, Dominika Rudy

 

Bank 1 Bank 2 Bank 3

 

 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki