Godło Polski

Aktualności

I OGÓLNOPOLSKI KONGRES...

I OGÓLNOPOLSKI KONGRESDLA NAUCZYCIELI POLONISTÓW, BIBLIOTEKARZY I ANIMATORÓW KULTURY. 27 listopada polonistki z Zespołu Szkół nr 2 we Wronkach – Barbara Sawala i Agnieszka Naumowicz, uczestniczyły w I Ogólnopolskim Kongresie dla Nauczycieli Polonistów. Organizatorami kongresu była „Polonistyka” – czasopismo dla nauczycieli oraz Wydawnictwo „FORUM”. Wśród prelegentów znalazły się tak znane osoby  jak; prof. zw. dr hab. Halina Zgółkowa i prof. zw. dr hab. Andrzej Markowski. Kongres składał się z III paneli. 

Panel I - Realizacja podstawy programowej z uwzględnieniem indywidualnych predyspozycji i motywacji ucznia oraz nauczyciela. Panel II – Edukacja polonistyczna XXI wieku w obliczu wyzwań.  Panel III – Podniesienie poziomu wyników sprawdzianów i egzaminów zewnętrznych. Po zakończeniu sesji eksperckich, można było porozmawiać z prelegentami – wyjaśnić niepokojące i nurtujące zagadnienia. Gościem specjalnym kongresu była Ałbena Grabowska – autorka bestsellerowych powieści, związana z wydawnictwem Zwierciadło.

 

  I OGÓLNOPOLSKI KONGRES

 

 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
E-Dziennik
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki