Godło Polski

Aktualności

Spotkanie z pracownikami PUP

Spotkanie z pracownikami PUP15 grudnia uczniowie klas IV technikum i III zasadniczej szkoły zawodowej wzięli udział w spotkaniu z pracownikami Powiatowego Urzędu Pracy w Szamotułach. W ramach SZKOLNEGO PROGRAMU DORADZTWA ZAWODOWEGO odbyła się prelekcja na temat aktywnego zwalczania bezrobocia 

oraz zakładania działalności gospodarczej przy wsparciu ze środków dotacji celowej. Prelekcja była niezwykle ciekawa i wzbudziła żywe zainteresowanie młodzieży. Panie: Izabela Sroka i Agnieszka Wachowiak, udzieliły wyczerpujących odpowiedzi na liczne pytania uczestników. Serdecznie dziękujemy za przekazaną wiedzę na temat rynku pracy. Prelekcja była niezwykle ciekawa i wzbudziła żywe zainteresowanie młodzieży. Panie: Izabela Sroka i Agnieszka Wachowiak, udzieliły wyczerpujących odpowiedzi na liczne pytania uczestników. Serdecznie dziękujemy za przekazaną wiedzę na temat rynku pracy.

Joanna Kurek

 

Spotkanie z pracownikami PUP  Spotkanie z pracownikami PUP Spotkanie z pracownikami PUP Spotkanie z pracownikami PUP

 

 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki