Spotkanie z pracownikami PUP

Spotkanie z pracownikami PUP15 grudnia uczniowie klas IV technikum i III zasadniczej szkoły zawodowej wzięli udział w spotkaniu z pracownikami Powiatowego Urzędu Pracy w Szamotułach. W ramach SZKOLNEGO PROGRAMU DORADZTWA ZAWODOWEGO odbyła się prelekcja na temat aktywnego zwalczania bezrobocia

oraz zakładania działalności gospodarczej przy wsparciu ze środków dotacji celowej. Prelekcja była niezwykle ciekawa i wzbudziła żywe zainteresowanie młodzieży. Panie: Izabela Sroka i Agnieszka Wachowiak, udzieliły wyczerpujących odpowiedzi na liczne pytania uczestników. Serdecznie dziękujemy za przekazaną wiedzę na temat rynku pracy. Prelekcja była niezwykle ciekawa i wzbudziła żywe zainteresowanie młodzieży. Panie: Izabela Sroka i Agnieszka Wachowiak, udzieliły wyczerpujących odpowiedzi na liczne pytania uczestników. Serdecznie dziękujemy za przekazaną wiedzę na temat rynku pracy.

Joanna Kurek

Spotkanie z pracownikami PUP  Spotkanie z pracownikami PUP Spotkanie z pracownikami PUP Spotkanie z pracownikami PUP