Godło Polski

Aktualności

Aby dopalacze nie niszczyły nam życia...

Prelekcja o dopalaczachW trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczniów 18 lutego 2016r. w Zespole Szkół Nr2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach odbyło się spotkanie profilaktyczne w ramach projektu „Dopalacze niszczą życie”. Starszy posterunkowy Filip Paciura z Komendy Powiatowej w Szamotułach przekazał

w niezwykle interesujący sposób informacje o konsekwencjach psychologicznych, neurologicznych, społecznych i prawnych zażywania substancji zastępczych i środków odurzających oraz wskazał sposoby zapobiegania istniejącym zagrożeniom. Spotkanie zakończyło się projekcją filmu przedstawiającego autentyczne wypowiedzi osób uzależnionych. Prelekcja pana Filipa Paciury poruszyła naszych uczniów i zmusiła do refleksji, czy przez dopalacze warto niszczyć sobie życie.

Pedagog szkolny - Hanna Siuda

prelekcja o dopalaczach 2 prelekcja o dopalaczach 3 prelekcja o dopalaczach 4 prelekcja o dopalaczach 5

 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
E-Dziennik
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki