Godło Polski

Aktualności

Symulację spotkania biznesowego

lekcja angielskiegoW poniedziałek 1 marca 2016 r. grupa ekonomiczna z klasy II TA przygotowała w ramach języka obcego zawodowego symulację spotkania biznesowego. Na spotkaniu zostały przedstawione prezentacje projektów centrum rozrywki dla pracowników.

Uczniowie podczas lekcji, oprócz omawiana projektów w języku angielskim mieli również przydzielone inne role związane z prowadzeniem spotkań biznesowych. Business meeting, jako aktywna forma pracy na zajęciach językowych jest doskonałym sposobem nauki języka obcego w praktyce.

Agnieszka Rek Duszyńska

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
E-Dziennik
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki