Godło Polski

Aktualności

Awans Sebastiana

Awans Sebastiana 13 marca uczeń klasy IV TA Zespołu Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego Sebastian Bartkowiak uczestniczył w etapie wojewódzkim Olimpiady Przedsiębiorczości w Poznaniu. Etap ten organizował Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Poza sprawdzeniem swojej wiedzy Sebastian wywalczył możliwość uczestniczenia w nowoczesnych kursach e-learningowych oraz zdawania egzaminu w SGH w Warszawie Young MBA.

Sebastiana do olimpiady przygotowywała pani Anna Lubik. Gratulujemy awansu!

Awans Sebastiana 2

 

 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
E-Dziennik
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki