Zajęcia otwarte dla gimnazjalistów

Gimnazjaliści z wizytąW piątek 18 marca w murach naszej szkoły gościli uczniowie klas trzecich Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta we Wronkach. Nauczyciele zawodowcy przeprowadzili zajęcia otwarte z przedmiotów, których uczą. Uczniowie gimnazjum mieli okazję poznać tajniki zawodu ekonomisty, handlowca,

budowlańca i montera urządzeń odnawialnych źródeł energii. Uczniowie gimnazjum mieli okazję poznać tajniki zawodu ekonomisty, handlowca, budowlańca i montera urządzeń odnawialnych źródeł energii. W trakcie zajęć prezentowane były urządzenia i programy komputerowe potrzebne w czasie praktycznej nauki zawodu. Uczniowie mogli obliczyć wynagrodzenie oraz sprawdzić, jak pracuje pompa ciepła, niwelator, kasa fiskalna. Swoich młodszych kolegów po szkole oprowadzały uczennice klasy pierwszej technikum, które chętnie opowiadały o życiu szkolnym.

Zdjęcia - Facebook