Godło Polski

Aktualności

Targi Edukacji i Pracy - Szamotuły 2016

Targi edukacyjne 116 marca 2016 roku odbyły się XI Targi Edukacji i Pracy pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Szamotulskiego - Pana Józefa Kwaśniewicza. Jak co roku nasza szkoła również zorganizowała stoisko.

Anna Kaszkowiak, Sandra Leśniewska i Bartosz Izydorczyk z Technikum Budowlanego wraz z opiekunami:  Joanną Kurek i Tomaszem Strzelczykiem przygotowali prezentację zawodów,  w których kształci się młodzież  w technikum.

Technik montażu odnawialnych źródeł energii został zaprezentowany w połączeniu z technikiem budownictwa. Szczególne zainteresowanie wzbudziło nasze stoisko składające się z domów zbudowanych z klocków Lego oraz wiatraków usytuowanych na trawie.
Miejsce prezentacji ZS Nr2 im. Stanisława Konarskiego odwiedzili liczni goście, wśród których nie zabrakło Starosty Pana Józefa Kwaśniewicza i Wicestarosty Pani Beaty Hanyżak.

Targi edukacyjne 2 Targi edukacyjne 3 Targi edukacyjne 4 Targi edukacyjne 5
Targi edukacyjne 6 Targi edukacyjne 7 Targi edukacyjne 8 Targi edukacyjne 9

 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
E-Dziennik
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki