Firma symulacyjna Wronex

Rada programowaW dniach 16 -17 marca uczennice klasy IV Technikum Ekonomicznego: Edyta Grzesiak i Karolina Smolarek wraz z wicedyrektorem Sławomirem Barszczewskim i opiekunem Firmy Symulacyjnej „Wronex”- Anną Lubik uczestniczyły w Radzie Programowej Polskiej Centrali Firm Symulacyjnych

w Zielonej Górze. Podczas spotkania, które prowadził Scott Mitchell- członek Europen Pen International, przeprowadzono szkolenie on-line z obsługi nowego programu Penapps.
Ponadto odbyło się seminarium, prowadzone przez Jarosława Nieradkę dyrektora Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej, dotyczące kształcenia zawodowego pod kątem przyszłej pracy. Dzień zakończył się wspólnym wyjściem do Planetarium oraz Centrum Przyrodniczego w Zielonej Górze.
Kolejny dzień uczennice wraz z nauczycielami spędziły pracowicie na Międzynarodowych Targach Firm Symulacyjnych w Pradze, gdzie ich zadaniem było zawieranie licznych transakcji oraz nawiązywanie współpracy z innymi firmami symulacyjnymi. Uczennice wykazały się znajomością języka obcego zawodowego oraz wiedzą z zakresu ekonomii, księgowości i rachunkowości. Zadanie swoje wypełniły znakomicie. Nagrodą za sumienną pracę było zwiedzanie praskiej starówki.

Rada programowa 1 Rada programowa 2 Rada programowa 3