Godło Polski

Aktualności

Firma symulacyjna Wronex

Rada programowaW dniach 16 -17 marca uczennice klasy IV Technikum Ekonomicznego: Edyta Grzesiak i Karolina Smolarek wraz z wicedyrektorem Sławomirem Barszczewskim i opiekunem Firmy Symulacyjnej „Wronex”- Anną Lubik uczestniczyły w Radzie Programowej Polskiej Centrali Firm Symulacyjnych

w Zielonej Górze. Podczas spotkania, które prowadził Scott Mitchell- członek Europen Pen International, przeprowadzono szkolenie on-line z obsługi nowego programu Penapps.
Ponadto odbyło się seminarium, prowadzone przez Jarosława Nieradkę dyrektora Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej, dotyczące kształcenia zawodowego pod kątem przyszłej pracy. Dzień zakończył się wspólnym wyjściem do Planetarium oraz Centrum Przyrodniczego w Zielonej Górze.
Kolejny dzień uczennice wraz z nauczycielami spędziły pracowicie na Międzynarodowych Targach Firm Symulacyjnych w Pradze, gdzie ich zadaniem było zawieranie licznych transakcji oraz nawiązywanie współpracy z innymi firmami symulacyjnymi. Uczennice wykazały się znajomością języka obcego zawodowego oraz wiedzą z zakresu ekonomii, księgowości i rachunkowości. Zadanie swoje wypełniły znakomicie. Nagrodą za sumienną pracę było zwiedzanie praskiej starówki.

 

 

Rada programowa 1 Rada programowa 2 Rada programowa 3  

 

 

 

 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
E-Dziennik
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki