Godło Polski

Aktualności

Wycieczka do Berlina

Wycieczka do Berlina23 marca uczniowie Zespołu Szkół nr 2 im. Stanisława Konarskiego wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Berlina i na Tropikalną Wyspę. Berlin zwiedzaliśmy w towarzystwie pana Jana Wardeckiego

 - przewodnika i licencjonowanego pilota, który pokazał nam najciekawsze zabytki i zakątki stolicy Niemiec. Trasa obejmowała takie miejsca, jak: Aleksander Plac, Unter den Linden, Brama Brandenburska, Pałac Charlottenburg, Reichstag, Checkpoint Charlie, Plac Poczdamski, Plac Lipski, Kościół św. Marii, Zamek Królewski (w odbudowie). Pan Jan Wardecki jest pracownikiem Bundesrat, dzięki czemu młodzież miała okazję dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy o pracy niemieckich polityków.
Ostatnim punktem programu był odpoczynek na Tropikalnej Wyspie, gdzie uczestnicy mogli się zrelaksować po dniu pełnym wrażeń.

Joanna Kubiak 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
E-Dziennik
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki