Kolejna wizyta przedszkolaków

Wizyta przedszkolakówW piątek 8 kwietnia grupa pięciolatków pani Beaty Kotus z Przedszkola nr 2 we Wronkach odwiedziła naszą szkołę na zaproszenie p. Sylwii Popielskiej. Dzieci wzięły udział w zajęciach sportowych na sali gimnastycznej, skorzystały z siłowni oraz bieżni lekkoatletycznej. Uczennice klasy I TA przygotowały specjalny tor przeszkód oraz quiz sportowy.

Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały słodki poczęstunek oraz dyplomy pamiątkowe. Pięciolatki natomiast, odwdzięczyły się własnoręcznie wykonanymi niespodziankami.

Wizyta przedszkolaków Wizyta przedszkolaków Wizyta przedszkolaków Wizyta przedszkolaków
Wizyta przedszkolaków Wizyta przedszkolaków