Zajęcia otwarte na Uniwersytecie Ekonomicznym

Wyklady na Uniwersytecie Ekonomicznym18 kwietnia 2016r. grupa ekonomistów z klasy I TA wzięła udział w zajęciach otwartych w ramach XIX Festiwalu Nauki i Sztuki w Poznaniu. Udział w wykładach, warsztatach i pogadankach dla licealistów był możliwy dzięki wieloletniej współpracy naszej szkoły z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu.

W nowoczesnej scenerii budynku Centrum Edukacji Unii Europejskiej uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach poznali cienie i blaski życia studenckiego. Mieli okazję poczuć się jak student pierwszego roku, przemieszczając się z planem zajęć od sali do sali, poznając uczelnię od podszewki. Natomiast zajęcia, w których wzięli udział pozwoliły poszerzyć ich wiedzę o takie zagadnienia jak marki prywatne, podatki, ulgi i odliczenia podatkowe, ewolucja pieniądza czy prognozowanie.

Zdjęcia na Facebooku...