Godło Polski

Aktualności

Zajęcia otwarte na Uniwersytecie Ekonomicznym

Wyklady na Uniwersytecie Ekonomicznym18 kwietnia 2016r. grupa ekonomistów z klasy I TA wzięła udział w zajęciach otwartych w ramach XIX Festiwalu Nauki i Sztuki w Poznaniu. Udział w wykładach, warsztatach i pogadankach dla licealistów był możliwy dzięki wieloletniej współpracy naszej szkoły z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu.

W nowoczesnej scenerii budynku Centrum Edukacji Unii Europejskiej uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach poznali cienie i blaski życia studenckiego. Mieli okazję poczuć się jak student pierwszego roku, przemieszczając się z planem zajęć od sali do sali, poznając uczelnię od podszewki. Natomiast zajęcia, w których wzięli udział pozwoliły poszerzyć ich wiedzę o takie zagadnienia jak marki prywatne, podatki, ulgi i odliczenia podatkowe, ewolucja pieniądza czy prognozowanie.

Zdjęcia na Facebooku...

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
E-Dziennik
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki