Wycieczka Eurokoła do Karpacza

Eurokoło w KarpaczuKażdego roku uczniowie z Eurokoła uczestniczą w wycieczce, która jest nagrodą za całoroczną pracę i przygotowanie Dnia Europejskiego. 21 kwietnia 2016r.  celem podróży był Karpacz, w którym zwiedzano Świątynię Wang i Muzeum Zabawek. Ponadto uczestnicy wycieczki  odbyli  wędrówkę szlakami, zdobywając kolejne szczyty i podziwiając piękne krajobrazy.

Emocji dostarczyły także zjazdy w zawrotnym tempie na torze saneczkowym. W drodze powrotnej młodzież dotarła do Kowar, gdzie podziwiała miniatury zabytków znajdujących się na terenie Śląska. Uczestnikom wyprawy sprzyjała ładna pogoda. Wycieczka wzbogaciła wiedzę uczniów i pozostawiła niezapomniane wrażenia.

Członkowie Eurokoła wraz z opiekunką, panią Agnieszką Sobkowiak serdecznie dziękują Dyrektorowi Szkoły, Panu Ryszardowi Firletowi oraz Radzie Rodziców za dofinansowanie wycieczki.