Godło Polski

Aktualności

Pożegnanie Absolwentów A.D. 2016

Klasa III LO29 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół Nr 2 im. S. Konarskiego odbyło się pożegnanie absolwentów Technikum Ekonomicznego, Technikum Handlowego, Technikum Budowlanego oraz Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Uroczystość zaszczycił swą obecnością członek Zarządu Powiatu Szamotulskiego Kazimierz Michalak, który uhonorował absolwentów Stypendium Starosty Szamotulskiego.

Za bardzo dobre wyniki w nauce i najwyższą średnią nagrodę otrzymała Paulina Rembacz z Technikum Budowlanego oraz za wybitne osiągnięcia naukowe i zdobycie tytułu finalisty olimpiady ekonomicznej – Sebastian Bartkowiak z Technikum Ekonomicznego.
Jednym z punktów programu uroczystości było wręczanie nagród przez dyrektora Ryszarda Firleta i wicedyrektora Sławomira Barszczewskiego. Otrzymali je uczniowie wyróżniający się wzorowym zachowaniem, bardzo dobrymi wynikami w nauce, sukcesami w sporcie, działalnością w Samorządzie Szkolnym oraz Eurokole.
Szczególną chwilą było wręczenie absolwentom świadectw z wyróżnieniem. W tym roku zaszczyt szkole przynieśli:
Paulina Rembacz, średnia ocen: 5,61, zachowanie wzorowe – Technikum Budowlane
Milena Jeziorna, średnia ocen: 5,35, zachowanie wzorowe – Technikum Ekonomiczne
Sandra Zastróżna, średnia ocen: 5, 23, zachowanie wzorowe – Technikum Ekonomiczne
Marta Zawadzka, średnia ocen: 5,22, zachowanie wzorowe – Technikum Ekonomiczne
Katarzyna Zimińska, średnia ocen: 4,95, zachowanie wzorowe – Technikum Ekonomiczne
Sebastian Bartkowiak, średnia ocen: 4,83, zachowanie wzorowe – Technikum Ekonomiczne
Bartosz Izydorczyk, średnia ocen: 4,79, zachowanie wzorowe – Technikum Budowlane
Maciej Jaworski, średnia ocen: 4.78 – Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych.

Wszyscy absolwenci, którzy otrzymali świadectwa z biało-czerwonym paskiem złożyli podpis w Złotej Księdze.
W ostatniej części programu przyszedł czas na odrobinę humoru. Wystąpili w niej uczniowie młodszych klas prezentując program, który zawierał zabawne scenki z życia w szkole, recytacje wierszy oraz występy wokalne.
Na koniec artystycznej części uroczystości, w imieniu absolwentów głos zabrała Kamila Henschke z Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych, która podziękowała Dyrekcji i nauczycielom za trud nauczania, przyjazną atmosferę w szkole oraz ogromną życzliwość wobec uczniów.

Klasa III LO Klasa IV TA Klasa IV TB
Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
E-Dziennik
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki