Godło Polski

Aktualności

I, II i III miejsce naszych uczniów...

Złote Wrony 2016...w konkursie "O Złotą, Srebrną i Brązową Wronę"! 20 maja podczas uroczystej gali uczniowie naszej szkoły odebrali nagrody za przemówienie poświęcone Wronieckiemu Osiołkowi. W tym roku zadebiutował Patryk Szymkowiak, uczeń klasy I TA i otrzymał Złotą Wronę.

Po raz kolejny umiejętnościami literackimi popisały się również tegoroczne absolwentki: Paulina Rembacz i Kamila Henschke, które zajęły II i III miejsce. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne wyzwania.

Barbara Sawala i Agnieszka Naumowicz

Więcej zdjęć na Facebooku...

Polityka Prywatności
E-Dziennik
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki