Godło Polski

Aktualności

Nowy rok szkolny w Zespole Szkół Nr 2

stypendysciPunktualnie o godzinie 9.00 w Zespole Szkół Nr 2 miało miejsce uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017. Prowadzące apel Wiktoria Błajet i Karina Łowińska serdecznie przywitały Andrzeja Grzeszczyka – Członka Zarządu Powiatu Szamotulskiego. W szczególny sposób powitały uczniów klas pierwszych, którzy rozpoczynają naukę w naszej szkole. Życzyły nauczycielom i dyrekcji cierpliwości w przekazywaniu wiedzy. 

Po oficjalnym powitaniu, głos zabrał dyrektor szkoły, pan Ryszard Firlet, który nawiązał do tragicznych wydarzeń sprzed 77 laty, kiedy to hitlerowskie Niemcy rozpoczęły okrutną, trwającą sześć lat II Wojnę Światową. Dyrektor w swoim przemówieniu przedstawił plany do zrealizowania w roku szkolnym 2016/2017, życzył również wszystkim sukcesów w zdobywaniu wiedzy. Następnie pan Andrzej Grzeszczyk - Członek Zarządu Powiatu Szamotulskiego wręczył uczniom akty przyznania Stypendium Starosty Powiatu Szamotulskiego za bardzo dobre wyniki w nauce. Po zakończeniu oficjalnej części inauguracji nowego roku szkolnego, wicedyrektor szkoły, pan Sławomir Barszczewski, przedstawił klasom wychowawców oraz omówił sprawy związane z organizacją roku szkolnego. Po wystąpieniu pana dyrektora, klasy udały się wraz z wychowawcami na spotkania w salach lekcyjnych.

 

Klasa 1T Klasa 1 ZA Klasa 1 ZB  

 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki