Godło Polski

Aktualności

Kolejna "Noc naukowców" za nami

Noc NaukowcówCoroczne święto nauki i osób pragnących nieustannie pogłębiać swoją wiedzę, uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach spędzili tym razem w murach Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na poznańskim Morasku.

Jak zwykle ciekawa oferta uczelni zmusiła młodzież do dokonania wielu trudnych wyborów, nie było bowiem możliwości uczestnictwa we wszystkich warsztatach i wykładach na raz. Pocieszeniem był jedynie fakt, że każdy wybór był dobry. Różnorodność tematów pozwoliła uczniom na odwiedzenie wielu wydziałów a "Bieg z GPS-em" na poznanie terenu campusu. Pokazy chemiczne na dziedzińcu Collegium Chemicum jak zwykle zrobiły wrażenie swym rozmachem mimo, iż mżawka padająca tego dnia niezwykle utrudniała przebieg reakcji chemicznych. Rozmach imprezy dobrze wróży przedsięwzięciu na kolejne lata, dlatego już dziś zaczynamy planować udział w przyszłorocznych wydarzeniach. 

Kilka fotek - Facebook

Joanna Kurek

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
E-Dziennik
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki