Tradycyjnie z Samsungiem...

Samsung 2016Już 16 października 2016 roku odbędzie się VI Szamotuły SAMSUNG Półmaraton zaliczany do prestiżowego cyklu Grand Prix Wielkopolski.  Tradycyjnie już młodzież oraz nauczyciele naszej szkoły w ramach wolontariatu odpowiedzialni będą za zabezpieczanie trasy półmaratonu dla:

• 2000 uczestników w VI Szamotuły SAMSUNG Półmaratonie,
  • 300 uczestników w VI Biegu Rodzinnym,
  • 300 uczestników w VI Marszu Nordic Walking.

Gotowych do pracy jest pięćdziesięciu wolontariuszy, którzy odpowiedzialni są za pomoc, doping i zabezpieczanie trasy dla zawodników i kibiców w trakcie trwania imprezy. Wolontariat to mocna strona naszej szkoły. Młodzież i nauczyciele chętnie angażują się w akcje, które dają radość i pomoc innym.
"Cała Polska czyta Dzieciom", "Góra grosza", "Starszy brat, Starsza siostra", "Skarpeta od Świętego Mikołaja", " Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy" czy Samsung Półmaraton to sztandarowe akcje , w których pracują nasi wolontariusze.
Serdecznie dziękujemy naszej wspaniałej młodzieży, że chcą pracować i jak widać na zdjęciach poniżej czerpią z tego dużo radości:)

Zdjęcia - Facebook