Godło Polski

Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej 2016

DEN 2016Świętowanie Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole rozpoczęło się 13 września uroczystym apelem przygotowanym przez uczniów klas I T, IV TA i III ZC. W pięknym montażu słowno - muzycznym uczniowie podziękowali nauczycielom za ich pracę. Były wiersze, scenki z życia szkoły oraz pięknie zaśpiewana przez Karinę Łowińską piosenka Anny Jantar. 

Pan Dyrektor Ryszard Firlet podziękował swoim współpracownikom za cały rok pracy oraz wręczył coroczne nagrody, a uczniowie kwiaty. W tym roku nagrodzeni zostali następujący nauczyciele: Agnieszka Sobkowiak, Barbara Sawala, Anna Lubik, Dominika Rudy, Joanna Kubiak, Wiesław Pupiec, Slawomir Barszczewski, Damian Sieczka oraz pracownicy obsługi: Ewa Firlet, Justyna Lewicka, Agata Olek, Maria Cicha, Teresa Hecke, Dorota Cypel, Irena Królska i Tadeusz Wojciechowski.
Rankiem 14 października pracownicy i przyjaciele szkoły ruszyli w stronę Kotliny Jeleniogórskiej. W programie trzydniowej wycieczki, której pomysłodawcą był Dyrektor Ryszard Firlet było zwiedzanie Zamku Czocha, Karpacza, Pragi oraz Głogowa.
Spacery, górskie powietrze, piękno zwiedzanych miast oraz radosna atmosfera panująca wśród wycieczkowiczów "naładowały" akumulatory na dalsze tygodnie pracy.

Fotorelacja - Facebook

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
E-Dziennik
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki