W Chacie Zbójców...

Bucharzewo 2016 W piątek 4 listopada, Eurokoło z Zespołu Szkół Nr 2 we Wronkach brało udział w warsztatach profilaktycznych na temat uzależnień, które odbyły się w Chacie Zbójców w Bucharzewie. Projekt został sfinansowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych we Wronkach.

Uczniowie brali udział w zajęciach uświadamiających im szkodliwość środków psychoaktywnych. Efektem ich wspólnej pracy stały się plakaty promujące zdrowy styl życia.  Dla uczniów przygotowano także przejażdżki po lesie bryczkami oraz ognisko.  Wszyscy uczestnicy wyjazdu wrócili zadowoleni i pełni wrażeń z pobytu w urokliwym miejscu.

Agnieszka Sobkowiak

Bucharzewo 2016 Bucharzewo 2016