Godło Polski

Aktualności

W Chacie Zbójców...

Bucharzewo 2016 W piątek 4 listopada, Eurokoło z Zespołu Szkół Nr 2 we Wronkach brało udział w warsztatach profilaktycznych na temat uzależnień, które odbyły się w Chacie Zbójców w Bucharzewie. Projekt został sfinansowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych we Wronkach.

Uczniowie brali udział w zajęciach uświadamiających im szkodliwość środków psychoaktywnych. Efektem ich wspólnej pracy stały się plakaty promujące zdrowy styl życia.  Dla uczniów przygotowano także przejażdżki po lesie bryczkami oraz ognisko.  Wszyscy uczestnicy wyjazdu wrócili zadowoleni i pełni wrażeń z pobytu w urokliwym miejscu.

Agnieszka Sobkowiak

Bucharzewo 2016 Bucharzewo 2016

 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki