Godło Polski

Aktualności

Warsztaty w Collegium da Vinci

W Collegium da VinciW dniach 14-20 listopada obchodzony jest Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Jest to największe na świecie wydarzenie organizowane od 2008 roku w 160 krajach świata, mające na celu promocję przedsiębiorczości wśród młodych ludzi. Jak co roku uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 we Wronkach, chcąc niebawem świadomie wejść na rynek pracy, wzięli udział w tym ważnym wydarzeniu.

15 listopada uczestniczyli w warsztatach „Marketing w biznesie - jak zbudować rozpoznawalność marki”. Podczas warsztatów dowiedzieli się jak charakteryzować klienta docelowego, na czym polega prawidłowy dobór produktu, ceny, promocji i dystrybucji oraz jak podtrzymać zainteresowanie klienta w celu utrzymania poziomu sprzedaży. 16 listopada uczestniczyli w dwóch warsztatach. Pierwszy: „Mediacje w biznesie- konflikt wyzwanie i szansa dla każdego managera” dotyczył zarządzania sytuacją konfliktową. Dzięki udziałowi w specjalnie przygotowanej symulacji uczniowie dowiedzieli się co to jest mediacja i kiedy z niej skorzystać. Drugie warsztaty: „Wizerunek własną szansą na sukces- sztuka autoprezentacji” dały uczestnikom umiejętność przedstawiania siebie jako spójnej marki dla pracodawców, czy też potencjalnego klienta. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w warsztatach, wiedząc, że zapewni im to kompleksowy start w życie zawodowe. Zajęcia odbywały się w Collegium Da Vinci w Poznaniu.

Emilia Górniak

W Collegium da Vinci

 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
E-Dziennik
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki