Godło Polski

Aktualności

„Połowinki” za nami…

Połowinki 2016 25 listopada w połowie drogi do ukończenia szkoły spotkały się klasy III TA i II TA. Uroczystość rozpoczęła uczennica Karina Łowińska, która w imieniu koleżanek i kolegów powitała Dyrektora Szkoły i Grono Pedagogiczne oraz zaprosiła do obejrzenia prezentacji  pt. „Tacy byliśmy jeszcze wczoraj…” przygotowanej przez uczniów.

Wszyscy obecni  przypomnieli sobie swoje „wyczyny” i sukcesy. Po części oficjalnej nastąpiła wspaniała zabawa, która obfitowała w popisy taneczne i wokalne. Nie byłoby tych pięknych chwil, gdyby nie pomoc rodziców, którzy przygotowali smaczne ciasta i zadbali o bezpieczeństwo młodzieży. Podziękowania należą się również dziewczynom z klasy ITA,  zaangażowanym do obsługi imprezy. Odliczamy czas do „Studniówki”.

Połowinki 2016 Połowinki 2016
Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
E-Dziennik
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki