„Połowinki” za nami…

Połowinki 2016 25 listopada w połowie drogi do ukończenia szkoły spotkały się klasy III TA i II TA. Uroczystość rozpoczęła uczennica Karina Łowińska, która w imieniu koleżanek i kolegów powitała Dyrektora Szkoły i Grono Pedagogiczne oraz zaprosiła do obejrzenia prezentacji  pt. „Tacy byliśmy jeszcze wczoraj…” przygotowanej przez uczniów.

Wszyscy obecni  przypomnieli sobie swoje „wyczyny” i sukcesy. Po części oficjalnej nastąpiła wspaniała zabawa, która obfitowała w popisy taneczne i wokalne. Nie byłoby tych pięknych chwil, gdyby nie pomoc rodziców, którzy przygotowali smaczne ciasta i zadbali o bezpieczeństwo młodzieży. Podziękowania należą się również dziewczynom z klasy ITA,  zaangażowanym do obsługi imprezy. Odliczamy czas do „Studniówki”.

Połowinki 2016 Połowinki 2016