Godło Polski

Aktualności

O wirusie HIV słów kilka

Pogadanka o HIVW Zespole Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego po raz kolejny zostało zorganizowane przedsięwzięcie o tematyce profilaktycznej. Z okazji 1 grudnia- Dnia Solidarności z Chorymi na AIDS społeczność szkolna uczestniczyła w pogadance z panem Maciejem Skibińskim psychologiem, doktorem nauk medycznych, specjalistą terapii osób zakażonych, współzałożycielem fundacji „Simontonowski Instytut Zdrowia”.

W czasie wystąpienia  młodzież poznała mechanizmy działania wirusa HIV w organizmie człowieka, objawy oraz metody zapobiegania zakażeniom. Po spotkaniu uczniowie mieli okazję nie tylko do zadawania pytań, ale do indywidualnych konsultacje z naszym Gościem. Na zakończenie wszyscy otrzymali materiały informacyjno-edukacyjne dotyczące profilaktyki HIV.

Zdjęcia na Facebooku

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
E-Dziennik
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki