Godło Polski

Aktualności

Jeszcze 100 dni do matury...

Studniowka 2017

27 stycznia 2017 roku, w Hotelu Olympic, uczniowie klasy IV Technikum Ekonomicznego, Budowlanego oraz słuchacze LO dla Dorosłych, tanecznym krokiem poloneza rozpoczęli studniówkę. Uczennice Sandra Leśniewska i Kinga Paczkowska powitały dyrektora szkoły, pana Ryszarda Firleta, Grono Pedagogiczne, swoich kolegów, podkreślając wyjątkowość tej uroczystości

oraz dziękując wychowawcom: pani Annie Lubik i panu Sławomirowi Barszczewskiemu za wysiłek włożony w edukację. Głos zabrał również dyrektor szkoły, pan Ryszard Firlet, który wyraził przekonanie o dobrym przygotowaniu uczniów do matury i życzył wszystkim wspaniałej zabawy. Dopełnieniem miłej atmosfery były dwa tańce: macarena i belgijka w wykonaniu uczniów i nauczycieli. Drugi taniec pokazał, że wspólnymi siłami, można osiągnąć sukces. Tego właśnie życzymy przyszłym absolwentom. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę dyrektora, pana Ryszarda Firleta, Rady Rodziców, DJ-a, fotografa, pracowników hotelu, bez których studniówka nie byłaby tak udana.

Studniowka 2017 Studniowka 2017

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
E-Dziennik
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki