Godło Polski

Aktualności

Dumy Wronek

Jagoda i Julia

Trzy uczennice naszej szkoły zosatły uhonorowane tytułem "Duma Wronek" przez Burmistrza Miasta i Gminy Wronki Mirosława Wieczora na corocznej gali. Angelika Kaczmarek ubiegłoroczna absolwentka Technikum Ekonomicznego jest finalistką Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rachunkowości. 

Julka Paszyk - Mistrzyni Polski w kręglarstwie indywidualnym i drużynowym jest uczennicą II klasy Technikum Ekonomicznego:) Jagoda Folta uczennica klasy pierwszej Technikum Budowlanego, która jest V-ce Mistrzynią Świata w układach tanecznych Mażoretek - Kategoria Miniformacja Flaga Seniorki.

Angelika  
Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
E-Dziennik
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki