Godło Polski

Aktualności

Profilaktyka - najlepszy prezent na Dzień Kobiet

Sanepid

W Zespole Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach Międzynarodowy Dzień Kobiet został uczczony w sposób wyjątkowy. Uczennice miały okazje uczestniczyć w prelekcji przeprowadzonej przez asystenta ds. Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Urszulę Gołąb, pracownika Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szamotułach.

Tematem spotkania było uświadomienie zagrożeń związanych z rakiem piersi i szyjki macicy oraz innych chorób wywołanych zakażeniem wirusem HPV u młodych ludzi. Na zakończenie każda z uczennic otrzymała ulotki dotyczących samobadania i profilaktyki raka piersi.

Hanna Siuda - pedagog szkolny

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki