Godło Polski

Aktualności

Dzień Kobiet w ZS Nr 2

Dzien Kobiet 1

8 marca panowie z Zespołu Szkół Nr 2 we Wronkach przygotowali wiele niespodzianek dla pań. Apel w wykonaniu klasy III ZB ukazujący w sposób humorystyczny relacje damsko - męskie, śpiewające życzenia złożone przez duet w postaci dyrektora Sławomira Barszczewskiego oraz ucznia klasy II Technikum OZE Kamila Ratajczaka

 oraz piękne kwiaty i słodycze, które w trakcie uroczystości wręczne były kobietom. I na koniec piekne życzenia, jakie złożył dyrektor Ryszard Firlet na długo pozostana w panięci wszystkim paniom w szkole. Film z tej uroczystośći - Facebook

Dzien Kobiet 2 Dzien Kobiet 3 Dzien Kobiet 4 Dzien Kobiet 5
  Dzien Kobiet 6    

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki