Godło Polski

Aktualności

Dni Otwarte ECDL 2017

Test - Dni Otwarte ECDLDziś, 22 marca 2017 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie z wiedzy podstaw obsługi komputera i bezpiecznej pracy w sieci Internet, zorganizowanym przez Trol Intermedia we Wronkach. Konkurs zorganizowany został w ramach Dni Otwartych ECDL, które odbywają się w całej Polsce. Generalnie ECDL – Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych to takie europejskie, komputerowe prawo jazdy, które daje młodym uczniom większą szansę na lepszy start w przyszłość.

Konkurs polegał na wypełnieniu specjalnie przygotowanego testu online, który należało jak nalepiej rozwiązać w trakcie 30 minut. Uczniowie którzy zdobyli największą ilość punktów (w jak najkrótszym czasie) otrzymali nagrody - darmowe Vouchery na wybrany egzamin z rodziny ECDL BASE oraz upominki rzeczowe. Miło nam poinformować, że nasi uczniowie wykazali się niezłą wiedzą z podstaw informatyki i wszyscy osiągnęli wyniki powyżej 80% poprawnych odpowiedzi. Najlepszy okazał się Kornel Biedziak, który przystąpi (w ramach zdobytego Vouchera) do egzaminu ECDL Base w Certyfikowanym Laboratorium Egzaminacyjnym; operatorem tego laboratorium  jest Trol InterMedia sp. z o.o. sp.k. przy ul. Poznańskiej 56 we Wronkach.
Gratulujemy serdecznie!

Więcej o Dniach Otwartych EDCL  - http://www.dobrakadra.pl/aktualnosci/dni-otwarte-ecdl-2017.html a o samym ECDL http://ecdl.pl/

ECDL 3 ECDL 5 ECDL 6 ECDL 7

 

 

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki