Franciszkańska Paczka Miłości

W okresie Wielkiego Postu młodzież naszej szkoły wzięła udział w specjalnej akcji „Franciszkańska Paczka Miłości”. Celem akcji było dotarcie z pomocą do najbiedniejszych dzieci oraz młodzieży z Wronek i okolic. Każda klasa otrzymała specjalnie przygotowane serduszko z imieniem i wiekiem dziecka oaz krótkimi informacjami o jego podstawowych potrzebach. Wszystkie klasy stanęły na wysokości zadania i łącznie jako szkoła przygotowaliśmy 11 paczek, które trafią do potrzebujących jeszcze przed Wielkanocą.

Młodzież z naszej szkoły doskonale zrozumiała hasło akcji „Dobrze być dobrym” i pokazała, że wspólne pomaganie sprawia wszystkim dużo radości.

Emilia Górniak

Franciszkańska Paczka Miłości Franciszkańska Paczka Miłości Franciszkańska Paczka Miłości Franciszkańska Paczka Miłości